O mnie

Witaj!

Nazywam się Kasia, jestem nauczycielem i  korepetytorem języka angielskiego. Jak każdy nauczyciel staram się, aby moje zajęcia były ciekawe  i kreatywne. Na początku tej drogi poszukiwałam pomysłów, wskazówek, dodatkowych materiałów. Z czasem zaczełam tworzć swoje ćwiczenia i pomoce.  Zgromadziłam dość dużą kolekcję, którą chcę się z Tobą podzielić.  Kocham to, co robię i mam nadzieję, że moja strona to odzwierciedli.

Materiały, które umieszczam w swoim sklepie powstały do prywatnego użytku, korzystam z nich  na swoich zajęciach. Nie są one przenaczone do użytku komercyjnego. Nie wyrażam zgody na kopiowanie czy przerabianie moich materiałów i udostępnianie ich za pomocą swojej storny czy bloga. Jeśli chcesz podzielić się moją pracą – podaj źródło i udostępnij link do mojego sklepu.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu  poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem e-mail c.e.lmyclassroom@gmail.com

Serdecznie zapraszam!

 

Darmowy zestaw - Clothes
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Pobierając ten zestaw, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach myclassroom.pl. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
We hate spam. Your email address will not be sold or shared with anyone else.

My Classroom